Neden Youtube İzlenme Satın Almalıyım?

YouTube'a video yükleyen herkesin temel amacı daha fazla kişiye ulaşmaktır. Daha çok kişiye ulaşmanın yolu üst sıralarda yer almaktan geçiyor. Google ile benzer bir sonuç algoritmasının kullanılmasının yannı sıra, YouTube'un izlenme sayısının belirlenmesinde YouTube sıralamasının bazı benzersiz özellikleri çok önemlidir.

Arama sayısı yüksek olan kelimelerin üst sıralarda yer alan video sayılarının belirlenmesinde izlenme sayısı, beğeni ve beğenmeme sayısı ve hatta yorum sayısı gibi istatistiksel veriler ciddiye alınmaktadır. Eğer üst sıralarda yer almak gibi bir niyetiniz varsa YouTube Video izlenmeleri almalı ve videonuzu daha hızlı üst sıralara taşımalısınız. Bu sayede videonuz yönlendirilmiş görüntülemenin etkisiyle daha organik kullanıcılara ulaşacak. YouTube İzlenme satın almanın ikinci bir avantajı kullanıcılara güven aşılıyor. İnsanlar daha uzun süre psikolojik etki yaratan videoları izliyor; daha olumlu içerik, olumlu geri bildirim yapma eğiliminde oluyorlar. 

  • Kaliteli YouTube Video izlenme Satın Alın

Düşük kaliteli izleme YouTube algoritması tarafından algılandığından, orta ve uzun vadede içeriğin ciddi şekilde zarar görme riski vardır. Videosunu daha üst sıralara taşımak isteyenler ve izleyicilerine güven vermek isteyenlerin youtube kaliteli izlenme satın alması gerekiyor. Bu sayede hem istatistiklerin silinmesi ile karşılaşılmaz hem de alınan gösterimlerin reklam gösterimi üzerinde bir miktar etkisi olabilir.

İstediğiniz popülerliğe ulaşmayan bir tür videonuz varsa, YouTube izlenme satın alın. Satın alma fiyatında yüzde beş veya yüzde on artış sizi birçok algoritma probleminden korurken aynı zamanda ucuz izlemeden iki ila üç kat daha verimli olmanızı sağlar.

  • YouTube Video İzlenme Sayısı Sıralamayı Nasıl Etkiler?

Dünyanın en gelişmiş video işleme ve analiz araçlarından birine sahip olan YouTube, bir videonun sıralamasını belirlerken onlarca farklı değişkeni dikkate alıyor. Algoritma üzerinde çalışanların en çok dikkat ettiği nokta izlenme sayısıdır.

Kısa vadede hızlı izlenen videoların daha üst sıralarda yer alması beklense de video izlenme sayısını oluşturan izlenmelerin kalitesi de önemli. Bununla birlikte, üç basamaklı bir videonun sıralaması, beş basamaklı veya altı basamaklı bir videonun sıralamasından oldukça farklıdır. YouTube, daha fazla izlenen içeriğin daha fazla talep gördüğünü düşünüyor ve bu da onu daha yükseğe koyuyor, daha fazla kişiye ulaşmak için. Daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyenlerin YouTube izlenme satın alması gerekiyor . Bu şekilde videoya talebin bir anda arttığı izlenimi verilebilir.

YouTube algoritması, ilgili içeriği en üste yerleştirerek bu isteği değerlendirir. Bu, YouTube izlenmelerinin (doğru platformdan alınmışsa) sıralama üzerinde olumlu bir etkisi olduğu anlamına gelir.

  • YouTube Video Görüntülemelerini Artırmak İçin Ne Yapılabilir?

Her YouTube içerik üreticisi milyonlarca kişiye ulaşmayı hedefler. Doğru içerik üretildiğinde bu hedefe ulaşmak nispeten kolay olsa da, rekabetin oldukça yüksek olduğu bir sektörde, izlenme sayısının doğal olarak artması için en azından başlangıç ​​aşamasında profesyonel bir platformdan destek alınması gerekmektedir. İste bu nokta da TakipçiKral.com olarak sizlere en güvenilir bir biçimde Youtube izlenme veya youtube abone satın alma paketlerimizi sunuyoruz. 

Bu ekrana baktığınızda bile milyonlarca abonesi olan kanallar izlenmelerini daha da artırmak için profesyonel YouTube izleme platformlarından izlenme satın alıyor. İzlenme sayısının sıralamalara etkisi göz önüne alındığında YouTube izlenme satın almak ve YouTube Video izlenmelerini artırmak için uygun maliyetli bir yöntem olarak görülmektedir . Alınan izlenmelerin etkisi ile videoya ulaşacak kişileri kazanacakları düşünüldüğünde izlenme satın almak daha mantıklı hale gelmektedir.

Sonuç olarak:orta - yüksek düzeyde renk ve kurgu, tematik bir kanalda yayın; Yayınlandığı kanalın aboneleri ile entegre olan izlenme sayısını artırmak için yapılabilecek ilk şey YouTube SEO kurallarına göre edit yapmak, ikincisi ise izlenme satın almaktır.

  • Satın Alınan İzlenmeler Gerçek YouTube İzlenmeleri mi?

Günümüzde hemen hemen tüm YouTube içerik yayıncılarının kullandığı satın alma yönteminde, sıralamalarda daha yüksek kişilere ulaşmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için kullanılan yöntemlerin başında gelmektedir. Özellikle kanala yeni başlayanlar ve hızlı bir yükseliş hedefleyenler bu servisleri sıklıkla kullanacaklardır. İlgili servislerin temel amacı organik izlenme göndermek olsa da bazı servisler organik olmayan kullanıcıları videoya yönlendirerek arttırmaktadır. Bu tür organik olmayan görüntülemeler, gerçek YouTube görüntülemeleri olarak sayılmaz. Bunun nedeni, YouTube algoritmasının bu tür izlemeleri kolayca ayırt edebilmesidir.

Kaliteli hizmetler, organik kullanıcıları farklı teknikler kullanarak videoya yönlendirdiği için algoritmayı geçebilir ve üç ila beş dakika arasında görüntüleme sağlar. Doğal olarak kaliteli hizmetlerden satın alınan izlenmeler gerçek YouTube izlenmeleri olarak kabul edilir.. Organik olmayan izleme çok ucuz olmasına rağmen orta ve uzun vadede hem videoya hem de videonun yayınlandığı kanala ciddi zararlar verebilir. Uzun vadeli planlar yapanlar mutlaka kaliteli hizmetleri tercih etmelidir.

  • Hızlı Yükseliş İçin Hemen Hızlı YouTube İzlenme Satın Alın

İçerik satın alan içerik üreticilerinin birinci amacı sıralamaları yükseltmek, ikinci amacı ise izleyicilere güven aşılamak. Çok fazla içerik izlemek, videoda yeni olan birinin daha fazla zaman kaybetmesini sağlar. Ancak ilk amaç her zaman sıralamalarda daha yüksek organik kullanıcılara ulaşmaktır. Video izlenimlerinin sekans üzerindeki etkisi de zaman değişkeninden etkilenir. Yani, çok uzun sürelerde gelen çok sayıda izlenme yerine, kısa sürede gelen izlenmelerin sayısı ne kadar çok olursa, sıralamalar üzerindeki etkisi o kadar fazla olur.

Trend kavramının yönlendirdiği bu ppülarite, gerçek YouTube izlenme paketlerine olan ilgiyi artırıyor. Ölçümler, hızlı teslimatlı paketlerin çok daha verimli olduğunu gösteriyor. Güncel bir konuda içerik üretiyorsanız veya video içeriğinizin hızlı bir şekilde sıralanmasını istiyorsanız, hızlı YouTube video izlenme satın alın ve sonuçları görün. Genellikle alınan toplam iz sayısına göre yirmi dört saatte tamamlanan bu paketler, normal paketlere göre biraz daha pahalı olmakla birlikte etkileri düşünüldüğünde çok daha ucuzdur.

  • YouTube'da Daha Fazla İzlenmek Hangi Avantajları Sağlar?

Google'dan sonra dünyanın en büyük arama motoru olan YouTube, her gün milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Yüksek talep, hemen hemen her türlü içeriği kullanıcılarla buluşturmayı mümkün kılıyor. Talebi doğru yönlendirmek isteyen YouTube, mevcut içerik sıralamasını çeşitli algoritmalar yardımıyla düzenliyor. Bu algoritmalardan sadece biri olan Video İzlenme sayısı, doğrudan kullanıcıya sunulduğundan belki de en önemli değişkenlerden biridir. YouTube'da daha fazla izlenme almak için kullanılan platformlar bu avantajı pekiştirmede önemli bir artı.

1.Kısa sürede alınan organik izleme hizmeti, sıralamada hızlı bir yükseliş sağlamaya hizmet eder.
2.Kullanıcılar aynı iki videodan daha fazla video izlemeyi tercih ettikleri için dakika sayısında doğal bir artış oluyor.
3.Doğru platform tercih edildiğinde reklam geliri de artar.

Bunlar genel faydalardır. Ancak uzun vadeli sonuçlar söz konusu olduğunda, daha fazla izlenmesi olan sahip hesaplar, daha uzun vadeli reklam anlaşmalarını mümkün kılar.